raty przez
internet leasing przez internet
  • Kategorie
  • Parametry
  • BABUSZKA AGAFIA - naturalne kosmetyki

Chociaż młodzi często się przed tym bronią, nierzadko warto zaufać doświadczeniu. Dotyczy to nie tylko ważnych wyborów życiowych, ale również używanych na co dzień kosmetyków. Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej nowych marek, które chwalą się nowoczesnymi metodami i egzotycznymi składnikami. Okazuje się jednak, że najskuteczniejsze produkty powstają na bazie oryginalnych receptur legendarnej zielarki z Syberii. Mowa tutaj o Agafii Yermakovej, która była prawdziwą pasjonatką roślin i badała ich cudowne właściwości.

Dzisiaj na niemalże całym świecie można kupić kosmetyki marki Babuszka Agafia, które bazują na drogocennych wyciągach z ziół i innych roślin. Wszystkie produkty tworzone zgodnie z tymi recepturami są całkowicie naturalne, nie zawierają SLS, SLES, parabenów czy pochodnych ropy naftowej.

W sklepie internetowym Naturalnie Zdrowy znajdziesz między innymi takie kosmetyki jak balsam do włosów, maseczka do twarzy oraz pasta do zębów Babuszki Agafii. Produkty występują w wielu różnych wariantach – udostępniamy m.in. balsam i szampon do włosów suchych, zniszczonych oraz wypadających. W zależności od tego, jaką maseczkę do twarzy wybierzesz, możesz spodziewać się oczyszczenia, odświeżenia lub wyrównania kolorytu cery. Jeżeli szukasz pasty do zębów, musisz wiedzieć, że dostępne tu produkty tego typu nie zawierają fluoru, ale skutecznie zabezpieczają jamę ustną przed próchnicą.