• Białka konopne

Poznaj moc składników zgromadzonych w nasionach i liściach konopi siewnych, które sprzedajemy w naszym sklepie w postacibiałka konopnego. W szerokim asortymencie znajdują się artykuły spożywcze bogate w proteiny, niezbędne do prawidłowego przebiegu wielu procesów zachodzących w organizmie. Sprzedajemy wysokiej jakości produkty, w pełni ekologiczne, wolne od chemicznych dodatków.

Znajdujące się w proteinach konopnych składniki są alternatywą dla diety opierającej się na mięsie i rybach. Zawierają białkobezglutenowe, w skład którego wchodzi błonnik oraz potrzebne organizmowi kwasy tłuszczowe. Jest ono cennym źródłem łatwo przyswajalnych aminokwasów odpowiadających za budowę masy mięśniowej, naprawę komórek, wsparcie układu odpornościowego oraz krążenia. Ma korzystny wpływ na procesy psychiczne i poznawcze oraz metabolizm. Pomaga w schorzeniach reumatycznych, stanowi ochronę przed chorobami przewlekłymi, zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów z sercem oraz ma właściwości przeciwzapalne.

To recepta na zdrową, młodo wyglądającą, wypielęgnowaną, wolną od problemów cerę. Ich regularne spożywanie  stanowi również sposób na zdrowe paznokcie oraz mocne i lśniące włosy. Dzięki obecności kwasów omega-3, omega-6 oraz omega-9 białko konopne stymuluje ich wzrost i procesy regeneracyjne.

  • Parametry

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.