• Białko roślinne

W naszym sklepie sprzedajemy wysoko jakościowe białko roślinne, m.in.: konopne, z ryżuoraz grochu, które jest świetnym zamiennikiem podobnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Jeśli chcesz wzbogacić swoją dietę o ważne mikroelementy oraz dostarczyć organizmowi niezbędnych aminokwasów, już dziś skorzystaj z naszej oferty!

Białko ryżowe, konopne i z grochu

Jeśli chciałbyś nieco wzmocnić swój organizm lub też zastąpić jeden posiłek pełnowartościowym produktem, stworzonym na bazie składników pochodzenia roślinnego, białko ryżowe, konopne lub z grochu z pewnością okaże się dobrym wyborem. Są to produkty idealne dla osób będących na diecie wegańskiej lub też wegetariańskiej, szukających zamienników odżywek pochodzenia zwierzęcego.

Oferta przygotowana przez nasz sklep internetowy, sprosta oczekiwaniom osób, które mają uczulenie na nabiał lub doskwierają im różne alergie pokarmowe. Białko z ryżu jest zatem zamiennikiem serwatek, ponadto tak samo bogate w wiele składników odżywczych. W naszych produktach znajduje się, m.in.: wiele różnych aminokwasów egzogennych, błonnik oraz kwasy tłuszczowe nasycone.

Dla kogo są odżywki z białka?

Odżywki te są przeznaczone dla osób, które nie tylko wyczynowo uprawiają sport i chciałyby nieco zwiększyć swoją masę mięśniową, ale także dla tych, którzy chcieliby zrzucić kilka kilogramów. Przygotowane z nich napoje stanowią również źródło cennych wartości odżywczych m.in. dla osób w trakcie rekonwalescencji po poważnej chorobie. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż mamy wiele ciekawych propozycji biała ryżowego, konopnego i z grochu- gwarantujemy najwyższą jakość.

  • Parametry

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.