• Bio Ekstrakty Z Roślin Leczniczych BIOWEN

W asortymencie naszego sklepu nie mogło zabraknąć ekologicznych suplementów diety marki BIOWEN, które stanowią bio ekstrakty z roślin leczniczych. Należą do nichekstrakt z dzikiej róży, Bio Acerolai Bio Spirulina. Warto je stosować w celu uzupełnienia niedoborów witamin oraz składników mineralnych. Należy jednak pamiętać, że nie mogą być traktowane jako zamiennik codziennej, zróżnicowanej diety. 

Dzika róża, acerolai spirulina– najlepsze źródła witamin i minerałów

Oferowane przez nas produkty firmy BIOWEN to sproszkowane ekstraktyroślinne w ciemnych szklanych słoiczkach, posiadające certyfikat BIO. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje m.in. ekstrakt z dzikiej róży, standaryzowany na 70% witaminy C. Jest on zalecany w celu wsparcia odporności, jak również dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania zębów, kości i skóry oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Dzika różazawiera m.in. witaminy z grupy B oraz wapń i żelazo.

Oferujemy również Bio Acerolę, czyli ekstrakt z owoców krzewu pochodzącego z Ameryki Środkowej, zwanego wiśnią z Barbadosu. Acerolazawiera podobne składniki odżywcze jak dzika różai wykazuje zbliżone do niej działanie. Dodatkowo wpływa korzystnie na wzrok oraz układ sercowo-naczyniowy. 

Warto też zwrócić uwagę na Bio Spirulinę, czyli ekstrakt z zielono-niebieskich alg rosnących w jeziorach Afryki i Ameryki Południowej, która stanowi dobre roślinne źródło białka, a także witamin z grupy B, selenu i żelaza.

  • Parametry

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.