• CroEn - ekośrodki czystości

Czysty dom nie musi wiązać się z koniecznością stosowania drażniących, niebezpiecznych i przede wszystkim pełnych chemii środków. Sięgając po ekośrodki czystości, można nie tylko usunąć bakterie i sprawić, że dom będzie lśnić oraz pachnieć świeżością, ale także zadbać o środowisko. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz mając na uwadze, jak ważne są działania proekologiczne, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów firmy CroEn.

Wszystkie oferowane przez markę produkty zawierają naturalne składniki. Dodatkową cechą, która sprawia, że warto się nimi zainteresować, jest hipoalergiczność – są zatem bezpieczne dla osób cierpiących na uczulenia. Brak pestycydów, sztucznych barwników oraz szkodliwych konserwantów powoduje, że cieszą się one coraz większą popularnością.

W asortymencie znajdziecie państwo ekośrodki różnego typu – począwszy od płynu do mycia naczyń, poprzez środek do czyszczenia podłogi, aż po wyjątkowe rozwiązanie, pozwalające pozbyć się pestycydów oraz bakterii z powierzchni warzyw i owoców.