• Jogurt Entero VIVO - box 2 sztuki

Brak towaru
21.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 h
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier 15
Kurier POBRANIE 20
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon
STREPTOSAN - jogurt domowy
Streptosan - żywe kultury bakterii do przygotowania w domu naturalnego jogurtu probiotycznego. Polecany zarówno dla dorosłych, jak i seniorów, dla flory bakteryjnej jelit. Streptosan nazywany jest “jogurtem 100-latków”.
Zakwaska do jogurtu Streptosan w swoim składzie zawiera mikroflorę, która obecna jest w kaukaskich ukwaszonych mlecznych napojach. Kaukaskie napoje są jednymi z najważniejszych składników diety 100-latków z Abchazji. Według wielu doniesień, mieszkańcy właśnie tego regionu słyną z długowieczności. Ważnym składnikiem ich diety są sery suluguni oraz jogurty maconi. Zakwaska Streptosan, podobnie jak wspomniane wcześniej produkty zawiera szczep Enterococcus faecium, który razem z pałeczkami kwasu mlekowego składają się na wyjątkowo bogatą florę bakteryjną jogurtu. Domowy jogurt przygotowany z zakwaski nie zawiera barwników, mleka w proszku, zagęstników ani cukru.
Jogurt Streptosan posiada zwiększoną zdolność do przeciwstawiania się czynnikom, które pobudzają infekcje jelitowe oraz bakteriom gnilnym, zdolnym do zagnieżdżenia się i rozowju w przewodzie pokarmowym. Kultury bakterii zawarte w zakwasce tworzą niekorzystne środowisko dla gronkowców i drożdżaków.
Streptosan normalizuje trawienie, korzystnie wpływa na procesy metaboliczne, pracę układu nerwowego, sercowo-naczyniowego oraz endokrynologicznego. Produkt posiada zdolność do oczyszczania jelit z gnilnej i patogennej mikroflory, zapobiega procesom starzenia a także działa przeciwmiażdżycowo.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia