• Mąki, kasze, ryże

Proponujemy wiele ekologicznych produktów, które pomogą przygotować pyszne i pożywne dania. Racjonalna i zbilansowana dieta zawierająca odpowiednie składniki odżywcze to podstawa zdrowego trybu życia. W asortymencie mamy m.in. mąkę kokosową BIO, kaszę gryczaną, granulki tapioki, ryż czy chleb bezglutenowy. Wyróżnia je doskonała jakość. Produkty pozyskujemy od sprawdzonych dostawców, oferując przy tym atrakcyjne ceny. 

Zdrowa żywność

Wybór odpowiednich produktów jest kluczowy dla kondycji organizmu i ogólnego samopoczucia. Często nie zastanawiamy się nad składem i jakością poszczególnych składników, a to duży błąd. Mając alternatywę lepiej zdecydować się na żywność ekologiczną, która jest dostępna w naszym sklepie. Oferujemy wysokiej jakości BIO mąkijak kokosowa. Takie naturalne artykuły spożywcze są wolne od polepszaczy i dostarczają cennych substancji.

Doskonałe mąkii kasze

Jednym z podstawowych produktów w kuchni jest zawsze mąka. Dzięki niej mogą powstać różnego rodzaju pieczywa i słodkie wypieki. W naszym sklepie oferujemy mniej popularne, ale zdrowsze jej rodzaje takie jak:

  • kokosowa,

  • migdałowa,

  • ryżowa,

  • kasztanowa.

Każda jest doskonała do tworzenia pysznych dań i zaspokoi nawet nietypowe potrzeby kulinarne. Dbamy o to, aby wszystkie artykułu pochodziły od sprawdzonych dostawców i były BIO. Polecamy również bardzo zdrowe kasze np. kuskus, gryczaną czy jaglaną. Są one doskonałym dodatkiem do posiłku, pełnym witamin i odpowiednim dla alergików. 

Poznaj BIO mąkę kokosową 

Dostępna w naszym sklepie BIO mąka kokosowato produkt do wielu zastosowań. Uzyskuję się ją jako rezultat uboczny podczas wytwarzania oleju i mleka kokosowego. Bardzo dużo jest w niej błonnika i białka, a mało węglowodanów. Jest doskonała dla osób ćwiczących i diabetyków. Co więcej, przyspiesza metabolizm, pomaga regulować poziom cholesterolu, ogranicza ryzyko chorób sercowo-naczyniowych. Można ją dodawać do owocowego koktajlu czy smacznych wypieków jak chlebki bananowe, bo jest dobrym zamiennikiem mąki pszennej. Sprawdzi się także jako składnik naleśników i ciasteczek. 

  • Parametry

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.