• Przyprawy i sól

Szukasz zdrowszych alternatyw popularnych przypraw do dań? W naszym sklepie sprzedajemy różnego rodzaju dodatki poprawiające smak, m.in. do pizzy i spaghetti. W asortymencie znajdziesz także duży wybór soli kłodawskiej, którą od wielu lat uznawana jest, za najlepszą! Chcesz doprawiać potrawy tak, aby były smaczne, ale jednocześnie zdrowe? Sięgnij po produkty z naszej oferty - są bogate w wiele minerałów i witamin.

Gotowe, naturalne mieszanki przypraw

Codzienne gotowanie wiąże się ze zużywaniem bardzo dużej ilości różnorodnych ulepszaczy smaku potraw. Warto zatem sięgnąć po zdrowe dodatki, pozbawione sztucznych konserwantów i barwników. Nasz sklep proponuje wiele rodzajów przypraw, dzięki którym przygotujesz pyszną pizzę lub spaghetti. W ofercie mamy również produkty do wzbogacania smaku i aromatu różnych innych potraw. Każde opakowanie zawiera dużo naturalnych ziół i suszonych warzyw, bez dodatków substancji ulepszających. W produktach tych są m.in.: papryka słodka, ostra, bazylia, oregano, tymianek, czosnek marchew, gorczyca.

Sprzedajemy też przyprawę sułtańską, która stała się w ostatnim czasie powszechnym i uniwersalnym dodatkiem do wielu dań mięsnych, a nawet rybnych. Jest to aromatyczna mieszanka ziół i naturalnych warzyw, bez dodatku glutaminianu sodu i preparatów spulchniających. Jest idealna dla osób cierpiących na alergie pokarmowe.
Jeśli chcesz gotować dużo zdrowiej i smaczniej, sięgnij po aromatyczne i naturalne dodatki do dań dostępne w naszej ofercie. Sól kłodawska  jest bogata w minerały i mikroelementy. Z kolei przyprawa do pizzy, spaghetti czy  sułtańska, z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym wyrazisty, lekko ostry smak.

  • Parametry

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.