• Kategorie
  • Parametry
  • Suplementy Diety

Suplementy Diety Invex Remedies

Zdrowie, witalność i energia zaczyna się w każdej komórce Twojego ciała. Suplementy diety Inwex Remedies uzupełniają niedobory najważniejszych dla życia pierwiastków śladowych, takich jak: krzem, bor, selen, cynk miedź, chrom czy magnez, a także innych związków o wysokiej aktywności biologicznej, niezbędnych do prawidłowego przebiegu większości szlaków metabolicznych, m.in.: witaminy C, witaminy B12 oraz glutationu. Kluczem do zachowania optymalnego zdrowia jest prawidłowy metabolizm na poziomie komórek i tkanek. To on warunkuje właściwe funkcjonowanie narządów, układów i całego organizmu. Codziennie w Twoim ciele obumierają miliony komórek i każdego dnia na ich miejsce powstają miliony nowych - w pełni sprawnych, zdolnych do pełnienia swoich funkcji. Ludzki organizm został stworzony tak, by mógł leczyć się sam. Jednak podstawą odnowy i autoregeneracji jest dostarczenie komórkom wszystkich potrzebnych składników w jak najlepiej przyswajalnej formie.

Invex Remedies - minerały z natury

Stworzone na podstawie technologii monojonowej suplementy diety Invex Remedies to źródło pochodzących z natury minerałów, bardzo dobrze wchłanialnych w przewodzie pokarmowym. Dzięki innowacyjnej płynnej formule oferowane preparaty są całkowicie naturalne i w pełni bezpieczne - nie zawierają substancji wypełniających, przeciwzbrylających, sztucznych aromatów, barwnikow ani konserwantów.

Czym jest technologia monojonowa?

Krzem, cynk, magnez, selen i inne mikro- i makroelementy to pierwiastki niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów biochemicznych w każdej komórce Twojego ciała. Jednak to odpowiednia postać preparatu jest jednym z kluczowych czynników, decydujących o jego skuteczności. Technologia monojonowa polega na rozbiciu struktur minerałów do wielkości pojedynczych jonów, czyli monojonów - pozwalając na ich swobodne przenikanie przez błony komórkowe i mitochondrialne. Suplementy diety Invex Remedies to innowacyjna formuła, umożliwiająca dostarczenie do organizmu minerałów w najlepiej przyswajalnej formie.

Invex Remadies - mitochondrialne suplementy diety

Seria Mt Invex Remedies to specjalistyczne preparaty, regulujące procesy biochemiczne na poziomie mitochondrialnym. Do najważniejszych substancji, uczestniczących w metabolizmie energetycznym komórek należą: witamina b12, witamina C, magnez, potas, selen oraz glutation. Są one niezbędne do prawidłowego przebiegu reakcji enzymatycznych, wykazują silne działanie przeciwutleniające, chronią komórki przed stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami. Dostarczone bezpośrednio do mitochondriów substancje te mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu.